Pantallona Ecru me Prerje Karrote

Lek 8,600.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat ecru me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke bërë një deklaratë kudo që të shkoni.

Me një përfundim të lëmuar, pantallonat ecru me prerje karrote, ofrojnë një prekje luksoze që nxjerr në pah modernitetin dhe klasin. Silueta unike e prerjes me karrota kënaq figurën tuaj duke i shtuar një avantazh bashkëkohor ansamblit tuaj.

Ngjyra: Ecru

Ecru

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-324
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës, pantallonat e zeza me prerje karrote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke bërë një deklaratë kudo që të shkoni.

Me një përfundim të lëmuar, pantallona ecru me prerje karrote, ofrojnë një prekje luksoze që nxjerr në pah modernitetin dhe klasin. Silueta unike e prerjes me karrota kënaq figurën tuaj duke i shtuar një avantazh bashkëkohor ansamblit tuaj.

Ajo që me të vërtetë i dallon këto pantallona është pamja e tyre magjepsëse me shkëlqim dhe me shkëlqim. Shkëlqimi delikat shton një prekje magjepsëse, duke kapur dritën me çdo hap që hidhni. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare, një mbledhje shoqërore ose një natë jashtë në qytet, këto pantallona ju sigurojnë që të rrezatoni besim dhe stil.

Të dizenjuara për stilistin modern që vlerëson bashkimin e rehatisë dhe joshjes, pantallonat ecru me prerje karrote kalojnë pa mundim nga dita në natë. Kombinoni pantollanat me xhaketë ngjyrë ecru me plisa në formë mjellme për një pamje të koordinuar që nxjerr vetëbesim dhe qetësi. Përqafoni sofistikimin dhe shkathtësinë - të gjitha të përfshira në pantallonat ecru me prerje karrote.

Ngrini garderobën tuaj me këto pantallona që mishërojnë luksin dhe shkathtësinë. Pantallona ecru me perje karrote kombinojnë sofistikimin e përjetshëm me një kthesë bashkëkohore, duke ju lejuar të shfaqni shijen tuaj të patëmetë në modë.

Informacion shtes
Ngjyra

Ecru

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Materiali

Poliestër