Jelek Klasik me Vija

Lek 3,900.00
Zbuloni jelekun tonë me vija, esenciali kryesor i garderobës për stil pa mundim. E dizajnuar me kujdes për komoditet, kjo veshje ka një model të vjetër me vija që i përshtatet çdo pamjeje.

Për një pamje të koordinuar, kombinoni me pantallona tona blu të thellët me vija. Duke u prodhuar nga materialet premium, kjo veshje është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mbajtur, duke siguruar që të mbetet një pjesë themelore në garderobën tuaj për vite në vijim.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E kaltër e errët

E kaltër e errët
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-74
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Bluza Nisan Rroba
Etiketat: blouses clothes nisan
Përshkrim

Zbuloni jelekun tonë me vija, esenciali kryesor i garderobës për stil pa mundim. E dizajnuar me kujdes për komoditet, kjo veshje ka një model të vjetër me vija që i përshtatet çdo pamjeje.

Për një pamje të koordinuar, kombinoni me pantallona tona blu të thellët me vija. Duke u prodhuar nga materialet premium, kjo veshje është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mbajtur, duke siguruar që të mbetet një pjesë themelore në garderobën tuaj për vite në vijim.

Pavarësisht se jeni duke bërë detyra apo duke takuar miqtë për kafe, jeleku jonë i prerë dhe me vija do t'ju mbajë të stilizuara dhe të rehatshme. Mos pritni më shumë, shtoni këtë pjesë të shumëpërdorshme në koleksionin tuaj sot dhe ngrini stilin tuaj të përditshëm në një nivel të ri.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E kaltër e errët