Fustan Ngjyrë e Bardhë me Sfond Krep me Valëza

Lek 8,500.00 Lek 7,400.00 RUAJ 13%
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant me sfond krep të bardhë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri afatgjate. Ngjyra e bardhë elegante nxjerr në pah sofistikimin dhe shkathtësinë, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme.

Me detajet e tij të valëzuara, ky fustan i shton një prekje feminitetit dhe elegancës tuaj. Silueta e këndshme, me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, plotëson të gjitha llojet e trupit dhe thekson kthesat tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej apo një ngjarje të veçantë, fustani ngjyrë e bardhë me sfond krep me valëza do t'ju bëjë të ndiheni të sigurta dhe të bukura.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E bardhë

E bardhë

Materiali: Krep

Krep
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-196
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant me sfond krep të bardhë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Ngjyra e bardhë elegante nxjerr në pah sofistikimin dhe shkathtësinë, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme.

Me detajet e tij të valëzuara, ky fustan i shton një prekje feminitetit dhe elegancës tuaj. Silueta e këndshme, me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, plotëson të gjitha llojet e trupit dhe thekson kthesat tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej apo një ngjarje të veçantë, fustani ynë ngjyrë e bardhë me sfond krep me valëza do t'ju bëjë të ndiheni të sigurta dhe të bukura.

Visheni me taka dhe aksesorë për një pamje magjepsëse dhe të rafinuar. Përndryshe, kombinoni atë me të këpucë balerine dhe bizhuteri minimale për një ansambël më të relaksuar dhe me stil. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të krijoni stile të ndryshme dhe të bëni një deklaratë kudo që të shkoni.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë ngjyrë e bardhë me sfond krep me valëza. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E bardhë

Materiali

Krep