Fustan me Lule me Dekolte të Hapur

Lek 4,500.00 Lek 3,700.00 RUAJ 18%
Ngritni stilin tuaj me fustanin tonë të shkëlqyeshëm me motive lulesh dhe dekolte të hapur, duke paraqitur lule blu mbresëlënëse për një prekje të sofistikuar. Kjo përzierje e përsosur midis elegancës klasike dhe stilin bashkëkohor është projektuar për të theksuar qarmatinë tuaj femërore ndërsa ju mbani në modë. Pavarësisht nëse po merrni pjesë në një festë kopshti, në një dasmë, ose thjesht dëshironi të bëni një deklaratë, ky fustan është një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-88
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Oferta Rroba
Përshkrim

Ngritni stilin tuaj me fustanin tonë të shkëlqyeshëm me motive lulesh dhe dekolte të hapur, duke paraqitur lule blu mbresëlënëse për një prekje të sofistikuar. Kjo përzierje e përsosur midis elegancës klasike dhe stilin bashkëkohor është projektuar për të theksuar qarmatinë tuaj femërore ndërsa ju mbani në modë. Pavarësisht nëse po merrni pjesë në një festë kopshti, në një dasmë, ose thjesht dëshironi të bëni një deklaratë, ky fustan është një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj.

Fustani me motive lulesh krenohet me një dekolte të hapur që i rahatisht përkrahë qafën tuaj, duke shtuar një prekje magjepsëse në pamjen tuaj. Modeli i kujdesshëm i motiveve me lule delikate në ngjyra të mahnitshme blu sjell një ndjenjë magjie dhe bukuri natyrale në veshje. Me ngjyrat e tij të gjallë dhe detajimin e kujdesshëm, ky fustan është i sigurt për të tërhequr vëmendjen kudo që shkoni.

I përpunuar nga një material i cilesuar dhe i thithshëm, ky fustan siguron kënaqësi maksimale gjatë gjithë ditës. Materiali i lehtë i zhvesh veten me lehtësi mbi siluetën tuaj, duke vlerësuar figurën tuaj dhe duke ju lejuar të lëvizni lehtësisht. Pavarësisht nëse po vallëzoni natën e gjatë ose jeni duke u shoqëruar në një tubim shoqëror, do të ndiheni të stilizuara dhe të rehatshme në këtë fustan të veçantë.

Fustani me motive lulesh dhe dekolte të hapur ofron mundësi të pakufizuara për stiling. Lidhini atë me sandale me rripa dhe një kapelë dielli për një pamje të bukur ditore, ose zbukuroni atë me bizhuteri me efekt dhe taka për një ansambël mbrëmje të glamurshme. Me dizajnin e tij të përshtatshëm, ky fustan kalon lehtësisht nga rastet e zakonshme në ato të formaleve, duke e bërë atë një pjesë të domosdoshme të gardërobës për çdo individ me shije të modës.

Përkuluni bukurisë së natyrës dhe shprehni stilin tuaj unik me fustanin tonë me motive lulesh dhe dekolte të hapur, që është zbukuruar me lule blu të mahnitshme. Pranojeni elegancën dhe qarmatinë që ky fustan i shfaq, dhe bëni një përshtypje të përhershme kudo që shkoni. Bleni tani dhe përjetoni kombinimin perfekt të modës, rehatimit dhe optimizimit në një pjesë të shkëlqyer.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Stili

Shtyp me lule