Fustan i Thurur në Formë Katërkëndësh

Lek 5,800.00
Ju prezantojmë fustanin e thurur në formë katërkëndësh të shkëlqyer në ngjyrën elegante krem. Ky fustan përfaqëson bukurinë, sofistikimin dhe klasën e bukurisë, duke e bërë atë një shtesë të domosdoshme për garderobën tuaj.

I përpunuar me kujdes të detajuar, ky fustan klasik tregon një kombinim të përsosur të stilit dhe finesës. Materiali i thurur me delikatesë jep ndjenjën e bukurisë bukur, duke theksuar siluetën tuaj femërore me një frymë sofistikimi.

Madhësia : Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Ecru

Ecru
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-138
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Nisan Rroba
Etiketat: clothes dresses nisan
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin e thurur në formë katërkëndësh të shkëlqyer në ngjyrën elegante ecru. Ky fustan përfaqëson bukurinë, sofistikimin dhe klasën e bukurisë, duke e bërë atë një shtesë të domosdoshme për garderobën tuaj.

I përpunuar me kujdes të detajuar, ky fustan klasik tregon një kombinim të përsosur të stilit dhe finesës. Materiali i thurur me delikatesë jep ndjenjën e bukurisë bukur, duke theksuar siluetën tuaj femërore me një frymë sofistikimi.

Ngjyra ecru shton një prekje elegancë të zbutur, duke bërë këtë fustan të përshtatshëm për një gamë të gjerë rastesh. Pavarësisht nëse po shkoni në një event formal, takim biznesi ose darkë të veçantë, ky fustan do t'ju bëjë të ndiheni të vetëdijshëm dhe të stilizuar me lehtësi.

Dizajnuar për komoditet dhe stil, ky fustan i thurur në formë katërkëndëshe ka një fason lisonjës që fluturon butësisht nga beli, duke siguruar lëvizje të lirshme dhe të rehatshme gjatë gjithë ditës. Dizajni i pafund dhe artizanati i përkryer sigurojnë që ky fustan të mbetet një element i rëndësishëm i garderobës për vite të gjata.

Merrni frymëzimin e bukurisë klasike dhe sofistikimit me fustanin e thurur në formë katërkëndësh. Ngrini stilin tuaj dhe lëreni një përshtypje të përjetshme kudo që shkoni. Porositni tani dhe përjetoni kombinimin e përsosur të elegancës dhe sofistikimit.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Ecru