Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Ecru

Lek 7,700.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant të gjatë me butona në ngjyrën ecru, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim modën dhe shkathtësinë, duke ofruar një opsion elegant dhe komod për çdo rast. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, siguron qëndrueshmëri dhe një ndjenjë luksoze.

Ngjyra elegante ecru shton një prekje të sofistikuar në veshjen tuaj, duke e bërë këtë fustan të lehtë për t'u kombinuar me një sërë aksesorësh. Gjatësia e gjatë dhe dizajni me butona ofrojnë një pamje të lëmuar dhe të përjetshme, të përshtatshme si për ambiente zyrtare ashtu edhe për ato të rastësishme.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: Ecru

Ecru
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-188
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant të gjatë me butona në ngjyrën ecru, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim modën dhe shkathtësinë, duke ofruar një opsion elegant dhe komod për çdo rast. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, siguron qëndrueshmëri dhe një ndjenjë luksoze.

Ngjyra elegante ecru shton një prekje të sofistikuar në veshjen tuaj, duke e bërë këtë fustan të lehtë për t'u kombinuar me një sërë aksesorësh. Gjatësia e gjatë dhe dizajni me butona ofrojnë një pamje të lëmuar dhe të përjetshme, të përshtatshme si për ambiente zyrtare ashtu edhe për ato të rastësishme.

Me një siluetë të këndshme me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, ky fustan ofron një përshtatje femërore dhe të këndshme për të gjitha llojet e trupit. Mbyllja e përparme me butona shton një prekje elegance, ndërsa mëngët e gjata dhe dekolteja me jakë ofrojnë një stil klasik dhe të rafinuar.

Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim biznesi, duke shkuar për një takim paradrekë ose duke shijuar një ditë jashtë me miqtë, ky fustan i gjatë me butona është zgjidhja perfekte. Kombinojeni atë me taka dhe bizhuteri për një ansambël të sofistikuar, ose vishni me të sheshta dhe një rrip për një pamje më të relaksuar por me stil.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe komoditetit me fustanin tonë të gjatë me butona në ngjyrën ecru. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan të gjithanshëm dhe në trend. Dilni nga turma dhe lini një përshtypje të qëndrueshme me besim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Ecru