Çantë Supe në Formë Paralelogrami me Rrip Zinxhir

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë çantën tonë në formë paralelogrami me rrip zinxhir - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe bukurisë që do ta ngrejë stilin tuaj në lartësi të reja! Kjo çantë elegante dhe seksi është aksesori i përsosur për të plotësuar veshjen tuaj për çdo rast.

E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë mbi supe krenohet me një formë unike paralelogrami që e dallon atë nga modelet konvencionale. Linjat e tij të pastra dhe silueta e sofistikuar nxjerrin një atmosferë luksi, duke e bërë atë një domosdoshmëri për femrat e modës që vlerësojnë estetikën e përjetshme.

Madhësia: 29 × 9 × 16 cm

29 × 9 × 16 cm

Ngjyra: Rozë

Rozë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-285
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë çantën tonë në formë paralelogrami me rrip zinxhir - një mishërim i vërtetë i elegancës dhe bukurisë që do ta ngrejë stilin tuaj në lartësi të reja! Kjo çantë elegante dhe seksi është aksesori i përsosur për të plotësuar veshjen tuaj për çdo rast.

E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë mbi supe krenohet me një formë unike paralelogrami që e dallon atë nga modelet konvencionale. Linjat e tij të pastra dhe silueta e sofistikuar nxjerrin një atmosferë luksi, duke e bërë atë një domosdoshmëri për femrat e modës që vlerësojnë estetikën e përjetshme.

Mbështetja e vërtetë e shfaqjes është rripi i zinxhirit që shkëlqen, duke i shtuar çantës një prekje magjepsëse dhe sofistikimi. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një gala, një darkë romantike ose një ngjarje shoqërore, rripi i zinxhirit shton një prekje drame delikate që do t'ju kthejë kokën dhe do t'ju bëjë në qendër të vëmendjes.

E disponueshme në katër ngjyra magjepsëse, ju mund të zgjidhni atë që rezonon me personalitetin dhe stilin tuaj. Nga e zeza klasike për një opsion të përjetshëm dhe të gjithanshëm deri tek roza seksi për një pjesë të theksuar që kërkon vëmendje, ne kemi një nuancë që përshtatet me çdo veshje dhe humor.

Jo vetëm që çanta jonë në formë paralelogrami nxjerr një bukuri të pashoqe, por gjithashtu ofron prakticitet dhe funksionalitet. Brendësia e saj e gjerë ju lejon të mbani gjërat tuaja thelbësore me lehtësi, ndërsa mbyllja e sigurt me zinxhir siguron që gjërat tuaja të qëndrojnë të sigurta gjatë gjithë ditës ose natës.

E bërë nga materiale të cilësisë së lartë, kjo çantë është krijuar për t'i bërë ballë provës së kohës, duke ju lejuar të shfaqni elegancën e saj në raste të ndryshme për vitet në vijim. Qëndrueshmëria e saj siguron që ajo të mbetet një element kryesor në veshjet tuaja sezon pas sezoni, duke e bërë atë një investim vërtet të vlefshëm.

A jeni gati për të përqafuar joshjen e çantës sonë të supit në formë paralelogrami me rrip zinxhiri? Përjetoni mishërimin e elegancës dhe stilit sot dhe lëreni botën të mrekullohet me shijen tuaj të hollë. Blini tani dhe lëreni këtë çantë mahnitëse të bëhet aksesori juaj më i njohur!

Informacion shtes
Madhësia

29 × 9 × 16 cm

Ngjyra

Rozë