Fustan Viskozë me Printim Mini Lulesh dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim mini lulesh dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me cilësi të lartë, ky fustan ofron veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi me mini lule shton një prekje hijeshie dhe shkathtësie, duke e bërë atë të përsosur për çdo rast.

Duke shfaqur një detaj unik stampimi dhe një stil të këndshëm, ky fustan dallohet me dizajnin e tij në modë. Detajet e tunelit shtojnë interesin vizual, ndërsa stampimi rrit figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule

Materiali: Viskozë

Viskozë
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-206
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim mini lulesh dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me cilësi të lartë, ky fustan ofron veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi me mini lule shton një prekje hijeshie dhe shkathtësie, duke e bërë atë të përsosur për çdo rast.

Duke shfaqur një detaj unik stampimi dhe një stil të këndshëm, ky fustan dallohet me dizajnin e tij në modë. Detajet e tunelit shtojnë interesin vizual, ndërsa stampimi rrit figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Vishni me taka dhe aksesorë për një ansambël joshës, ose vishni me sandale dhe një xhaketë xhins për një pamje të përditshme por elegante. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të shprehni stilin tuaj personal dhe të bëni një deklaratë të modës.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim mini lulesh dhe detaje me stampim. Ngrini lojën tuaj të modës me këtë fustan të modës. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Stili

Shtyp me lule

Materiali

Viskozë