Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Guri

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë Venus me mëngë të rrudhura ngjyrë guri, një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance, duke ofruar një pamje unike dhe tërheqëse. E punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, ajo siguron rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra si gur i këtij fustani i shton një spektakël të gjallë dhe freskues veshjes suaj, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një element elegant dhe në modë, ndërsa dizajni i frymëzuar nga Venusi krijon një siluetë të këndshme.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Ngjyrë guri

Ngjyrë guri

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-191
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë Venus me mëngë të rrudhura ngjyrë guri, një shtesë mahnitëse në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance, duke ofruar një pamje unike dhe tërheqëse. E punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, ajo siguron rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra si gur i këtij fustani i shton një spektakël të gjallë dhe freskues veshjes suaj, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një element elegant dhe në modë, ndërsa dizajni i frymëzuar nga Venusi krijon një siluetë të këndshme.

Me stilin e tij të gjithanshëm, ky fustan është i përsosur për raste të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një festë verore, një martesë ose një ngjarje të veçantë, fustani i Venusit me mëngë të rrudhura dhe me ngjyrës e saj si gur do t'ju bëjë të ndiheni të sigurta dhe të bukura. Kombinojeni me taka dhe aksesorë për një ansambël joshës.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë Venus me mëngë të rrudhura ngjyrë guri. Porositni tani dhe bëni një deklaratë të modës me këtë fustan që do të kthejë kokën kudo që të shkoni. Ngritni stilin tuaj dhe përqafoni ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Ngjyrë guri

Materiali

Pambuk