Fustan i Lehtë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Lek 6,200.00
Ngritni lojën tuaj të modës me fustanin tonë të lehtë me butona në ngjyrën bezhë, një kryevepër e gjithanshme që ndërthur pa probleme komoditetin e rastësishëm me elegancën e përjetshme. I krijuar nga pëlhurë e lehtë në një nuancë elegante bezhë, ky fustan është krijuar për t'ju fuqizuar me lëvizje të pakufizuara, duke ju siguruar që të ndiheni sa rehat sa dukeni elegant.

Fustani ynë i lezetshëm ngjyrë bezhë me butona krenohet me një sofistikim të nënvlerësuar me pjesën e përparme të tij me butona, duke i shtuar veshjet tuaja tërheqëse vizuale dhe praktike. Ngjyra neutrale bezhë shërben si kanavacë e përsosur për shprehjen e stilit tuaj unik, duke ju lejuar të aksesoni pa mundim dhe të përshtatni pamjen tuaj për çdo rast.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Bezhë

Bezhë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-327
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ngritni lojën tuaj të modës me fustanin tonë të lehtë me butona në ngjyrën bezhë, një kryevepër e gjithanshme që ndërthur pa probleme komoditetin e rastësishëm me elegancën e përjetshme. I krijuar nga pëlhurë e lehtë në një nuancë elegante bezhë, ky fustan është krijuar për t'ju fuqizuar me lëvizje të pakufizuara, duke ju siguruar që të ndiheni sa rehat sa dukeni elegant.

Fustani ynë i lezetshëm ngjyrë bezhë me butona krenohet me një sofistikim të nënvlerësuar me pjesën e përparme të tij me butona, duke i shtuar veshjet tuaja tërheqëse vizuale dhe praktike. Ngjyra neutrale bezhë shërben si kanavacë e përsosur për shprehjen e stilit tuaj unik, duke ju lejuar të aksesoni pa mundim dhe të përshtatni pamjen tuaj për çdo rast.

Ky fustan është një gardërobë thelbësore për gruan moderne, duke kaluar pa mundim nga dita në natë. Qoftë nëse jeni duke shkuar në një drekë të rastësishme apo në një mbrëmje të rafinuar, ky fustan ju mbulon. Rregulloni dekoltenë ose krijoni një efekt me çarje të lartë me disa butona të zhbërë për ta përshtatur atë sipas stilit tuaj personal.

Përjetoni përzierjen perfekte të rehatisë dhe elegancës me me fustanin tonë të lehtë me butona në ngjyrën bezhë. Dizajni i tij ju siguron të zbuloni një fustan që jo vetëm që plotëson nevojat tuaja të modës, por gjithashtu renditet lart në fushën e stilit dhe sofistikimit. Ngrini garderobën tuaj me këtë pjesë thelbësore që premton të ripërcaktojë ndjenjën tuaj të modës, e disponueshme tani për ata që kërkojnë rehati dhe elegancë në veshjet e tyre.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Bezhë

Materiali

Pambuk