Çantë Supe prej Kashte

Lek 4,400.00
Zbuloni aksesorin më të mirë si për stil ashtu edhe për komoditet - çantën tonë prej kashtë. Kjo çantë e gjithanshme është krijuar për të akomoduar të gjitha gjërat tuaja thelbësore, duke ju mbajtur në trend me atmosferën e saj elegante por edhe të përditshme. E krijuar me kujdes, materiali i saj i kashtës me cilësi të lartë nxjerr në pah bukurinë dhe qëndrueshmërinë natyrore.

Me brendësinë e saj të bollshme, kjo çantë mbi supe siguron që të keni hapësirë të bollshme për gjërat tuaja pa kompromentuar stilin. Pavarësisht nëse keni nevojë të mbani portofolin, telefonin, çelësat ose gjërat e tjera thelbësore të përditshme, kjo çantë ju kompleton.

Madhësia: 45 × 9 × 25 cm

45 × 9 × 25 cm

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-230
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Zbuloni aksesorin më të mirë si për stil ashtu edhe për komoditet - çantën tonë prej kashte. Kjo çantë e gjithanshme është krijuar për të akomoduar të gjitha gjërat tuaja thelbësore, duke ju mbajtur në trend me atmosferën e saj elegante por edhe të përditshme. E krijuar me kujdes, materiali i saj i kashtës me cilësi të lartë nxjerr në pah bukurinë dhe qëndrueshmërinë natyrore.

Me brendësinë e saj të bollshme, kjo çantë mbi supe siguron që të keni hapësirë të bollshme për gjërat tuaja pa kompromentuar stilin. Pavarësisht nëse keni nevojë të mbani portofolin, telefonin, çelësat ose gjërat e tjera thelbësore të përditshme, kjo çantë ju kompleton.

Konstruksioni me kashtë i kësaj çante jo vetëm që shton një prekje elegance organike, por gjithashtu e bën atë të lehtë dhe të rehatshëm për t'u mbajtur. Rripi i supeve ofron një përshtatje, duke ju lejuar ta mbani të qetë gjatë gjithë ditës.

E përkryer për një ditë në plazh, një dalje të rastësishme apo edhe një aventurë me stil në qytet, çanta jonë "Çantë Supe prej Kashte" plotëson pa mundim çdo veshje. Atraktiviteti i saj i përjetshëm dhe dizajni i gjithanshëm e bëjnë atë një aksesor të domosdoshëm për individët e apasionuar pas modës.

Përqafoni përzierjen perfekte të stilit dhe funksionalitetit me çantën tonë me supe prej kashte. Ngrini pamjen tuaj me dizajnin e saj dhe mbani gjërat tuaja thelbësore me lehtësi dhe dhunti. Shtojini ansamblit tuaj një prekje bukurie verore dhe bëni një deklaratë kudo që të shkoni.

Informacion shtes
Madhësia

45 × 9 × 25 cm

Ngjyra

Bezhë