Çantë prej Lëkure me Teksturë Krokodili me Rrip

Lek 4,100.00 Lek 3,900.00 RUAJ 5%
Prezantimi i çantës sonë prej lëkure me teksturë krokodili me rrip, një përzierje e përsosur e sofistikimit dhe stilit. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë tregon një model krokodili në modë që i shton një prekje luksi ansamblit tuaj. E disponueshme në një gamë ngjyrash të gjalla, ajo plotëson shijen unike të çdo gruaje.

E dizenjuar duke pasur parasysh modën dhe funksionalitetin, kjo çantë ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur gjërat tuaja thelbësore dhe më shumë. Brendësia e gjerë ju lejon të qëndroni të organizuar duke nxjerrë në pah një elegancë dhe feminitet.

Madhësia: 30 × 8 × 17 cm

30 × 8 × 17 cm

Ngjyra: Ecru

Ecru
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-262
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i çantës sonë prej lëkure me teksturë krokodili me rrip, një përzierje e përsosur e sofistikimit dhe stilit. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë tregon një model krokodili në modë që i shton një prekje luksi ansamblit tuaj. E disponueshme në një gamë ngjyrash të gjalla, ajo plotëson shijen unike të çdo gruaje.

E dizenjuar duke pasur parasysh modën dhe funksionalitetin, kjo çantë ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur gjërat tuaja thelbësore dhe më shumë. Brendësia e gjerë ju lejon të qëndroni të organizuar duke nxjerrë në pah një elegancë dhe feminitet.

Çanta prej lëkure me model krokodili integrohet pa mundim në jetën tuaj të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një rast të veçantë ose thjesht duke kryer punë, kjo çantë e gjithanshme plotëson çdo veshje, duke ju bërë të ndiheni të sigurta dhe me stil.

Me materialet e saj me cilësi të lartë dhe konstruksionin e fortë, kjo çantë dore siguron qëndrueshmëri dhe përdorim afatgjatë. Modeli i krokodilit shton një prekje të sofistikimit dhe joshjes, duke e bërë atë një aksesor të spikatur që është vërtet femëror.

Ngrini stilin tuaj me çantën tonë të modelit krokodili, një aksesor i optimizuar nga motori i kërkimit që kap në mënyrë të përsosur thelbin e feminitetit. Përqafoni tërheqjen luksoze dhe prakticitetin e kësaj çantë dhe bëni një deklaratë të modës kudo që të shkoni.

Informacion shtes
Madhësia

30 × 8 × 17 cm

Ngjyra

Ecru