Çantë prej Lëkure me Rrip Kryq me Kapëse Metalike

Lek 3,900.00
Zbuloni çantën tonë prej lëkure me rrip kryq me kapëse metalike, një simbol i stilit dhe sofistikimit. E punuar me lëkurë të cilësisë së lartë, kjo çantë ndërthur qëndrueshmërinë me bukurinë e përjetshme. Kapësja metalike elegante siguron mbyllje të sigurt, duke shtuar një prekje të rafinimit.

E dizenjuar për femra, kjo çantë me rrip kryq ofron komoditet dhe funksionalitet. Rripi i rregullueshëm siguron një përshtatje të rehatshme për mbajtjen pa duar. Pavarësisht nga madhësia e saj kompakte, ajo ofron hapësirë të bollshme për gjërat tuaja thelbësore.

Madhësia: 17 x 6 x 19 cm

17 x 6 x 19 cm

Ngjyra: E zezë

E zezë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-258
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Zbuloni çantën tonë prej lëkure me rrip kryq me kapëse metalike, një simbol i stilit dhe sofistikimit. E punuar me lëkurë të cilësisë së lartë, kjo çantë ndërthur qëndrueshmërinë me bukurinë e përjetshme. Kapësja metalike elegante siguron mbyllje të sigurt, duke shtuar një prekje të rafinimit.

E dizenjuar për femra, kjo çantë me rrip kryq ofron komoditet dhe funksionalitet. Rripi i rregullueshëm siguron një përshtatje të rehatshme për mbajtjen pa duar. Pavarësisht nga madhësia e saj kompakte, ajo ofron hapësirë të bollshme për gjërat tuaja thelbësore.

Përqafoni çantën tonë të tërthortë prej lëkure për femra, duke u integruar pa probleme në stilin tuaj të jetesës. Qoftë një takim pune apo një natë jashtë, kjo çantë e gjithanshme plotëson çdo veshje me një prekje sofistikimi.

Përjetoni luksin e lëkurës origjinale dhe lartësoni lojën tuaj të modës me çantën tonë të kryqëzuar prej lëkure për femra me kapëse metalike. Kënaquni me stilin dhe prakticitetin, të përshtatura për individë të ndërgjegjshëm për modën.

Informacion shtes
Madhësia

17 x 6 x 19 cm

Ngjyra

E zezë