Çantë Prej Kashte me Rrip Kryq dhe Kapëse Metalike

Lek 3,200.00
Ju prezantojmë çantën tonë prej kashte me rrip kryq dhe kapëse metalike, një aksesor i vogël por jashtëzakonisht i lezetshëm që nxjerr sharm dhe sofistikim. Kjo çantë dore e punuar me përpikëri kombinon stilin dhe funksionalitetin për të ngritur lart lojën tuaj të modës.

E punuar me kashtë me cilësi të lartë, kjo çantë tregon bukurinë natyrore dhe qëndrueshmërinë që do t'i rezistojë kohës. Madhësia kompakte e çantës shton joshjen e saj, duke e bërë atë perfekte për ata që kërkojnë një aksesor elegant dhe minimalist.

Madhësia: 18 × 8 × 16 cm

18 × 8 × 16 cm

Ngjyra: Kafe

Kafe
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-240
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë çantën tonë prej kashte me rrip kryq dhe kapëse metalike, një aksesor i vogël por jashtëzakonisht i lezetshëm që nxjerr sharm dhe sofistikim. Kjo çantë dore e punuar me përpikëri kombinon stilin dhe funksionalitetin për të ngritur lart lojën tuaj të modës.

E punuar me kashtë me cilësi të lartë, kjo çantë tregon bukurinë natyrore dhe qëndrueshmërinë që do t'i rezistojë kohës. Madhësia kompakte e çantës shton joshjen e saj, duke e bërë atë perfekte për ata që kërkojnë një aksesor elegant dhe minimalist.

Me një rrip tërthor, kjo çantë dore ofron shkathtësi dhe komoditet. Rripi i rregullueshëm ju lejon të personalizoni gjatësinë për një përshtatje të rehatshme dhe të sigurt, ndërsa kapësja metalike siguron që gjërat tuaja të ruhen në mënyrë të sigurt.

Me dizajnin e saj, kjo çantë përzihet pa probleme me jetën tuaj të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke kryer punë, duke marrë pjesë në një mbledhje shoqërore ose duke eksploruar destinacione të reja, kjo çantë dore është shoqëruesja e përsosur.

Kombinimi i materialit kashte dhe kapëses metalike i shton ansamblit tuaj një prekje elegance dhe sofistikimi. Dizajni i saj i lezetshëm dhe kompakt e bën atë një aksesor të spikatur, duke i shtuar një stil në modë çdo veshjeje.

Përqafoni sharmin dhe shkathtësinë e çantës sonë prej kashte me rrip kryq dhe kapëse metalike. Ngritni stilin tuaj me këtë aksesor, e përsosur për individë të ndërgjegjshëm për modën që vlerësojnë bashkimin e përsosur të stilit dhe funksionalitetit.

Informacion shtes
Madhësia

18 × 8 × 16 cm

Ngjyra

Kafe