Çantë prej Kashte

Lek 3,500.00
Prezantimi i çantës sonë prej kashte, një mishërim i vërtetë i elegancës dhe stilit të verës. Kjo çantë e mrekullueshme shfaq një formë skulpturore mahnitëse që tërheq vëmendjen kudo që të shkoni. E krijuar me detaje të përpikta, ajo përmban një gradient mahnitës të katër ngjyrave të ndryshme, duke i shtuar një prekje sofistikimi ansamblit tuaj.

E krijuar për të akomoduar të gjitha gjërat tuaja thelbësore, kjo çantë prej kashte kombinon pa mundim funksionalitetin me modën. Brendësia e saj e gjerë ofron hapësirë të bollshme për portofolin, telefonin, çelësat dhe sendet e tjera të domosdoshme, duke ju siguruar që të qëndroni të organizuara pa kompromentuar stilin.

Madhësia: 29 × 4 × 20 cm

29 × 4 × 20 cm

Ngjyra: Portokalli

Portokalli
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-218
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i çantës sonë prej kashte, një mishërim e vërtetë e elegancës dhe stilit të verës. Kjo çantë e mrekullueshme shfaq një formë skulpturore mahnitëse që tërheq vëmendjen kudo që të shkoni. E krijuar me detaje të përpikta, ajo përmban një gradient mahnitës të katër ngjyrave të ndryshme, duke i shtuar një prekje sofistikimi ansamblit tuaj.

E krijuar për të akomoduar të gjitha gjërat tuaja thelbësore, kjo çantë prej kashte kombinon pa mundim funksionalitetin me modën. Brendësia e saj e gjerë ofron hapësirë të bollshme për portofolin, telefonin, çelësat dhe sendet e tjera të domosdoshme, duke ju siguruar që të qëndroni të organizuara pa kompromentuar stilin.

E endur me saktësi, çanta me kashtë jep një deklaratë të guximshme duke ruajtur një pamje të hijshme dhe të lëmuar. Teknika e ndërlikuar e thurjes e përdorur për të krijuar këtë çantë shton një element artistik, duke shfaqur aftësinë dhe mjeshtërinë pas krijimit të saj.

Pavarësisht nëse jeni duke shëtitur përgjatë plazheve me rërë ose duke marrë pjesë në një mbrëmje verore, kjo çantë prej kashte është shoqëruese e përsosur. Është atmosfera e verës dhe tërheqja e përjetshme e lartëson pa mundim çdo veshje, duke e bërë atë një aksesor të gjithanshëm për çdo rast.

Përqafoni thelbin e verës dhe bëni një deklaratë të modës me çantën tonë prej kashte. Me formën e saj të mrekullueshme skulpturore, ngjyrat gradient dhe stilin e lehtë, është aksesori i fundit për ata që vlerësojnë artin e modës.

Informacion shtes
Madhësia

29 × 4 × 20 cm

Ngjyra

Portokalli