Çantë me Teksturë të Dyfishtë me Dorezë

Lek 4,900.00
Prezantimi i çantës sonë elegante me teksturë të dyfishtë me dorezë - shkrirja e përsosur e stilit dhe prakticitetit. E disponueshme në një gamë ngjyrash mahnitëse, kjo çantë e shkëlqyer është krijuar për të mahnitur dhe plotësuar çdo ansambël tuaj.

Ajo që e veçon këtë çantë është shtesa e saj unike: një mini çante që funksionon si portofol. Duke kaluar pa probleme nga dita në natë, kjo shoqëruese e gjithanshme ju siguron të jeni gati për çdo rast.

Madhësia: 24 × 9 × 15 cm

24 × 9 × 15 cm

Ngjyra: Rozë

Rozë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-303
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i çantës sonë elegante me teksturë të dyfishtë me dorezë - shkrirja e përsosur e stilit dhe prakticitetit. E disponueshme në një gamë ngjyrash mahnitëse, kjo çantë e shkëlqyer është krijuar për të mahnitur dhe plotësuar çdo ansambël tuaj.

Ajo që e veçon këtë çantë është shtesa e saj unike: një mini çante që funksionon si portofol. Duke kaluar pa probleme nga dita në natë, kjo shoqëruese e gjithanshme ju siguron të jeni gati për çdo rast.

Me sipërfaqen e saj bashkëkohore me teksturë të dyfishtë dhe dizajnin e sigurt të kyçjes me kapëse, çanta jonë me teksturë të dyfishtë me dorezë lartëson pamjen tuaj, duke kompletuar pa mundim një veshje elegante mbrëmjeje ose duke shtuar një prekje të sofistikimit në veshjen tuaj të rastësishme.

E punuar deri në perfeksion, kjo çantë është më shumë se një aksesor; është një pjesë deklarate që mishëron elegancën moderne. Ngritni lojën tuaj të modës dhe qëndroni të organizuara me stil. Përjetoni përzierjen e përsosur të bukurisë dhe funksionalitetit që përcakton këtë çantë të jashtëzakonshme.

Informacion shtes
Madhësia

24 × 9 × 15 cm

Ngjyra

Rozë