Çantë Lëkure Elegante me Zinxhir Ngjyrë Ari në Formë Drejtkëndëshi

Lek 4,400.00 Lek 3,800.00 RUAJ 14%
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi- mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier pa probleme elegancën dhe funksionalitetin, duke e ngritur stilin tuaj të përditshëm në lartësi të reja.

E disponueshme në një gamë ngjyrash magjepsëse, kjo çantë e gjithanshme ju lejon të shprehni personalitetin tuaj unik dhe të plotësoni pa mundim veshje të ndryshme. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, çanta prej lëkure elegante me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi është një dëshmi e mjeshtërisë së shkëlqyeshme dhe dizajnit të patëmetë.

Madhësia: 24 × 7 × 13 cm

24 × 7 × 13 cm

Ngjyra: Rozë

Rozë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-294
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi- mishërimi i bukurisë dhe sofistikimit të përjetshëm. Ky aksesor mahnitës është krijuar për të përzier pa probleme elegancën dhe funksionalitetin, duke e ngritur stilin tuaj të përditshëm në lartësi të reja.

E disponueshme në një gamë ngjyrash magjepsëse, kjo çantë e gjithanshme ju lejon të shprehni personalitetin tuaj unik dhe të plotësoni pa mundim veshje të ndryshme. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, çanta prej lëkure elegante me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi është një dëshmi e mjeshtërisë së shkëlqyeshme dhe dizajnit të patëmetë.

Zbuloni thelbin e vërtetë të komoditetit me mekanizmin e hapjes së lehtë të çantës. Detajet e shkëlqyera të hapjes me ngjyrë ari jo vetëm që shtojnë një prekje të pasurisë, por gjithashtu sigurojnë qasje të shpejtë në gjërat tuaja thelbësore, duke e bërë rutinën tuaj të përditshme një fllad.

Pavarësisht nëse jeni duke shëtitur nëpër rrugët e qytetit ose jeni duke shkuar për në një takim të rëndësishëm, çanta prej lëkure elegante me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi nxjerr një atmosferë sofistikimi që kërkon vëmendje. Dizajni i tij i lëmuar dhe i sheshtë ofron një pamje të efektshme, ndërkohë që ofron hapësirë të bollshme për sendet tuaja të domosdoshme.

Kënaquni me luksin e një çante që lidhet me modën dhe funksionon pa probleme. Përqafoni bukurinë e lëkurës së hollë, joshjen e ngjyrave të ndryshme dhe shkëlqimin delikat të detajeve të arit. Ngritni lojën tuaj të aksesorëve me çantën lëkure elegante me zinxhir ngjyrë ari në formë drejtkëndëshi - një mishërim i vërtetë i stilit, sofistikimit dhe lehtësisë.

Informacion shtes
Madhësia

24 × 7 × 13 cm

Ngjyra

Rozë