Çantë Kashte me Rrip Kryq në Formë Gjysmërrethi

Lek 4,000.00
Ju prezantojmë çantën tonë prej kashte me rrip kryq në formë gjysmërrethi, një aksesor elegante dhe i sofistikuar që ndërthur formën dhe funksionin pa mundim. E krijuar në një formë unike gjysmërrethi, kjo çantë është një deklaratë e vërtetë e modës që do të tërheqë mendjen kudo që të shkoni.

E bërë me kashtë me cilësi të lartë, kjo çantë kryq tregon bukurinë natyrore dhe qëndrueshmërinë. Tekstura e endur i shton një prekje elegance dhe teksture dizajnit të saj.

E projektuar si për stil ashtu edhe për komoditet, kjo çantë përmban një rrip të rehatshëm të tërthortë që lejon mbajtjen pa duar. Rripi i rregullueshëm siguron një përshtatje të personalizuar, duke e bërë atë të përshtatshme për çdo lloj trupi ose lartësi.

Ngjyra: E zezë

E zezë

Madhësia: 28 × 9 × 20 cm

28 × 9 × 20 cm
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-243
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë çantën tonë prej kashte me rrip kryq në formë gjysmërrethi, një aksesor elegant dhe i sofistikuar që ndërthur formën dhe funksionin pa mundim. E krijuar në një formë unike gjysmërrethi, kjo çantë është një deklaratë e vërtetë e modës që do të tërheqë mendjen kudo që të shkoni.

E bërë me kashtë me cilësi të lartë, kjo çantë kryq tregon bukurinë natyrore dhe qëndrueshmërinë. Tekstura e endur i shton një prekje elegance dhe teksture dizajnit të saj.

E projektuar si për stil ashtu edhe për komoditet, kjo çantë përmban një rrip të rehatshëm të tërthortë që lejon mbajtjen pa duar. Rripi i rregullueshëm siguron një përshtatje të personalizuar, duke e bërë atë të përshtatshme për çdo lloj trupi ose lartësi.

Me dizajnin e saj, çanta jonë prej kashte me rripa kryq është një aksesor i gjithanshëm që përshtatet pa probleme në jetën tuaj të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë, ose duke dalë për një dalje të rastësishme, kjo çantë i shton veshjes suaj një nuancë sofistikimi.

Madhësia kompakte e çantës ofron hapësirë të bollshme për gjërat tuaja thelbësore, si telefoni, portofoli, çelësat dhe më shumë. Mbyllja e sigurt i mban gjërat tuaja të sigurta dhe të organizuara, duke ju dhënë paqe mendore ndërsa jeni në lëvizje.

Ngritni stilin tuaj dhe përqafoni sofistikimin e çantës sonë prej kashte me rripa kryq. Me formën e saj gjysmërrethi, dizajnin elegant dhe tërheqës, kjo çantë është aksesori i përsosur për individët e ndërgjegjshëm për modën që vlerësojnë stilin dhe funksionalitetin. Përjetoni bukurinë natyrore të kashtës në një mënyrë të gjithanshme dhe në modë.

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë

Madhësia

28 × 9 × 20 cm