Çantë Elegante prej Lëkure me Kapëse Metalike

Lek 4,800.00
Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me kapëse metalike , një mishërim i vërtetë i elegancës dhe sofistikimit. Kjo çantë mahnitëse mburret me një detaj hapjeje tërheqëse në ngjyrën ar luksoz, duke i shtuar një prekje të pasurisë dizajnit të saj elegant.

E krijuar me kujdes të përpiktë, çanta elegante prej lëkure me kapëse metalike,nxjerr në pah bukurinë dhe sofistikimin në çdo detaj. Brendësia e saj kompakte por e gjerë është projektuar në mënyrë inteligjente për të akomoduar me lehtësi sendet tuaja thelbësore, duke e bërë atë shoqëruesin e përsosur për çdo rast.

Madhësia: 23 × 7 × 13 cm

23 × 7 × 13 cm

Ngjyra: Ecru

Ecru
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-306
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i çantës sonë elegante prej lëkure me kapëse metalike, një mishërim i vërtetë i elegancës dhe sofistikimit. Kjo çantë mahnitëse mburret me një detaj hapjeje tërheqëse në ngjyrën ar luksoz, duke i shtuar një prekje të pasurisë dizajnit të saj elegant.

E krijuar me kujdes të përpiktë, çanta elegante prej lëkure me kapëse metalike, nxjerr në pah bukurinë dhe sofistikimin në çdo detaj. Brendësia e saj kompakte por e gjerë është projektuar në mënyrë inteligjente për të akomoduar me lehtësi sendet tuaja thelbësore, duke e bërë atë shoqëruesin e përsosur për çdo rast.

E disponueshme në një gamë ngjyrash të shkëlqyera, kjo çantë e gjithanshme ju lejon të shprehni stilin tuaj personal pa mundim. Pavarësisht nëse zgjidhni të zezën klasike, kafen e përjetshme ose një ngjyrë të theksuar, çanta elegante prej lëkure me kapëse metaike do të plotësojë pamjen tuaj me hijeshi të rafinuar.

Përjetoni mishërimin e modës dhe funksionit të kombinuara pa probleme në këtë aksesor të jashtëzakonshëm. Ngrini ansamblin tuaj me një prekje elegance me detaj ngjyrë ari dhe përqafoni shkathtësinë elegante që sjell në gardërobën tuaj çanta jonë elegante prej lëkure me kapëse metalike. Bleni tani dhe mbani sofistikimin kudo që të shkoni.

Informacion shtes
Madhësia

23 × 7 × 13 cm

Ngjyra

Ecru