Çantë Elegante me Rrip Zinxhir

Lek 4,300.00
Prezantojmë çantën tonë elegante me rrip zinxhiri, një aksesor i sofistikuar dhe i gjithanshëm që kombinon elegancën e përjetshme me funksionalitetin modern. E krijuar me përpikëri me vëmendje ndaj detajeve, kjo çantë me rrip zinxhiri është krijuar për të ngritur stilin tuaj dhe për të ofruar komoditet për nevojat tuaja të përditshme. E disponueshme në një gamë ngjyrash magjepsëse, ajo plotëson shijet tuaja individuale dhe preferencat e modës.

Karakteristika e spikatur e çantës sonë elegante me rrip zinxhiri është dizajni i saj elegant, duke nxjerrë në pah sofistikimin dhe duke shtuar një prekje të përsosjes në çdo ansambël. Rripi nga zinxhiri siguron një përshtatje të rehatshme, duke ju lejuar ta mbani atë me lehtësi gjatë gjithë ditës.

Ngjyra: Ecru

Ecru

Madhësia: 29 × 10 × 17 cm

29 × 10 × 17 cm
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-283
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantojmë çantën tonë elegante me rrip zinxhiri, një aksesor i sofistikuar dhe i gjithanshëm që kombinon elegancën e përjetshme me funksionalitetin modern. E krijuar me përpikëri me vëmendje ndaj detajeve, kjo çantë me rrip zinxhiri është krijuar për të ngritur stilin tuaj dhe për të ofruar komoditet për nevojat tuaja të përditshme. E disponueshme në një gamë ngjyrash magjepsëse, ajo plotëson shijet tuaja individuale dhe preferencat e modës.

Karakteristika e spikatur e çantës sonë elegante me rrip zinxhiri është dizajni i saj elegant, duke nxjerrë në pah sofistikimin dhe duke shtuar një prekje të përsosjes në çdo ansambël. Rripi nga zinxhiri siguron një përshtatje të rehatshme, duke ju lejuar ta mbani atë me lehtësi gjatë gjithë ditës.

E dizenjuar duke pasur parasysh prakticitetin, kjo çantë me rrip zinxhiri ofron hapësirë të bollshme për të ruajtur gjërat tuaja thelbësore, duke përfshirë telefonin, portofolin, çelësat dhe më shumë. Ndarjet e brendshme dhe xhepat ju ndihmojnë të qëndroni të organizuara, ndërsa mbyllja e sigurt ofron paqe mendore.

Çanta jonë elegante me rrip zinxhiri integrohet pa probleme në jetën tuaj të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë, duke takuar miq ose duke marrë pjesë në raste të veçanta, kjo çantë e gjithanshme plotëson çdo veshje, duke ju bërë të ndiheni të sigurta dhe me stil.

E krijuar me materiale të cilësisë së lartë, kjo çantë me rrip zinxhiri është e ndërtuar për të qëndruar. Vëmendja ndaj detajeve dhe ndërtimi i fortë sigurojnë qëndrueshmëri, duke ju lejuar të shijoni elegancën e saj për vitet në vijim.

Ngritni stilin tuaj me çantën tonë elegante, duke përqafuar bukurinë dhe funksionalitetin e saj. Bëni një deklaratë të modës që pasqyron shijen dhe individualitetin tuaj të patëmetë. Përjetoni përzierjen e përsosur të elegancës së përjetshme dhe komoditetit modern me këtë çantë të shkëlqyer.

Informacion shtes
Ngjyra

Ecru

Madhësia

29 × 10 × 17 cm