Çantë e Endur me Dorezë

Lek 4,200.00
Prezantimi i çantës sonë të endur me dorezë, një testament i vërtetë i artit dhe stilit. Kjo çantë dore e punuar me përpikëri tregon një dizajn mahnitës të thurur që nxjerr elegancë dhe sofistikim. E bërë me materiale të cilësisë së lartë, ajo është ndërtuar për t'i rezistuar provës së kohës duke i dhënë ansamblit tuaj një prekje bukurie natyrore.

E dizenjuar duke pasur parasysh modën dhe funksionalitetin, kjo çantë dore përmban një dorezë të fortë që ofron një kapje të rehatshme për mbajtje pa mundim. Konstruksioni i endur shton teksturën dhe interesin vizual, duke e bërë atë një aksesor të spikatur për çdo rast.

Madhësia: 28 × 9 × 20 cm

28 × 9 × 20 cm

Ngjyra: Vjollcë

Vjollcë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-253
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i çantës sonë të endur me dorezë, një testament i vërtetë i artit dhe stilit. Kjo çantë dore e punuar me përpikëri tregon një dizajn mahnitës të thurur që nxjerr elegancë dhe sofistikim. E bërë me materiale të cilësisë së lartë, ajo është ndërtuar për t'i rezistuar provës së kohës duke i dhënë ansamblit tuaj një prekje bukurie natyrore.

E dizenjuar duke pasur parasysh modën dhe funksionalitetin, kjo çantë dore përmban një dorezë të fortë që ofron një kapje të rehatshme për mbajtje pa mundim. Konstruksioni i endur shton teksturën dhe interesin vizual, duke e bërë atë një aksesor të spikatur për çdo rast.

Brendësia e gjerë e çantës ofron hapësirë të bollshme për të akomoduar gjërat tuaja thelbësore dhe më shumë. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë, duke takuar miq ose duke shkuar në një pushim fundjavë, kjo çantë e gjithanshme ju mbulon.

Me dizajnin e saj, çanta jonë e endur integrohet pa probleme në jetën tuaj të përditshme. Është tërheqëse e përjetshme dhe stili i gjithanshëm e bëjnë atë një aksesor të domosdoshëm për ata që vlerësojnë përzierjen e përsosur të modës dhe funksionalitetit.

Ngrini stilin tuaj me çantën tonë të endur me dorezë, një aksesor i sofistikuar që plotëson çdo veshje. Përjetoni mjeshtërinë e thurjes dhe kënaquni me prakticitetin e një çantë dore të gjerë dhe të punuar mirë.

Informacion shtes
Madhësia

28 × 9 × 20 cm

Ngjyra

Vjollcë