Çantë Dore prej Kashte me Prerje V

Lek 4,700.00 Lek 4,300.00 RUAJ 9%
Prezantimi i çantës sonë prej kashte me prerje v, mishërimi i stilit dhe funksionalitetit. Kjo çantë e shkëlqyer është punuar me përpikëri me kashtë të cilësisë së lartë, duke nxjerrë në pah bukurinë natyrore dhe qëndrueshmërinë që do t'i rezistojë provës së kohës.

Me një dizajn të shkëlqyeshëm me prerje v, kjo çantë dore kombinon pa mundim tendencat moderne me një prekje të stilit bohem. Brendësia e saj e gjerë ofron hapësirë të bollshme për të gjitha gjërat tuaja thelbësore, duke ju mbajtur të organizuara pa kompromentuar stilin.

Madhësia: 45 × 9 × 25 cm

45 × 9 × 25 cm

Ngjyra: E kaltër

E kaltër
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-237
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i çantës sonë prej kashte me prerje v, mishërimi i stilit dhe funksionalitetit. Kjo çantë e shkëlqyer është punuar me përpikëri me kashtë të cilësisë së lartë, duke nxjerrë në pah bukurinë natyrore dhe qëndrueshmërinë që do t'i rezistojë provës së kohës.

Me një dizajn të shkëlqyeshëm me prerje v, kjo çantë dore kombinon pa mundim tendencat moderne me një prekje të stilit bohem. Brendësia e saj e gjerë ofron hapësirë të bollshme për të gjitha gjërat tuaja thelbësore, duke ju mbajtur të organizuara pa kompromentuar stilin.

Rripi mbajtës i saj siguron një përshtatje të rehatshme, duke ju lejuar ta mbani këtë çantë me lehtësi gjatë gjithë ditës. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në plazh, për të kryer punë ose duke shijuar një natë jashtë, kjo çantë e gjithanshme është shoqëruese e përsosur.

Prerja v dhe konstruksioni i kashtës jo vetëm që shtojnë tërheqje vizuale, por gjithashtu e bëjnë këtë çantë të lehtë për t'u mbajtur. Teknika e ndërlikuar e thurjes tregon mjeshtërinë e ekspertëve dhe vëmendjen ndaj detajeve.

Përqafoni përzierjen e përsosur të modës dhe funksionalitetit me çantën tonë prej kashte me prerje v. Ngrini stilin tuaj, qëndroni të organizuara dhe bëni një deklaratë kudo që të shkoni. Përjetoni sharmin e këtij aksesori të frymëzuar nga bohemi dhe përqafoni bukurinë natyrore të kashtës në modën tuaj të përditshme.

Informacion shtes
Madhësia

45 × 9 × 25 cm

Ngjyra

E kaltër