Rol Akulli

Lek 3,200.00
Rula jonë për fytyrë ka një kokë rrotulluese me xhel që ofron rezultate të jashtëzakonshme kur është ftohur. Është projektuar posaçërisht për të shtrënguar dhe forcuar lëkurën tuaj, reduktuar inflamacionin, skuqjen dhe fryrjen, dhe ndihmuar në luftën kundër shenjave të plakjes.

Ngjyra: Rozë

Rozë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-07
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Rreth Rol Akullit

Rula jonë revolucionare e akullit është këtu - mjeti perfekt i kujdesit të lëkures që do te transformoje rutinen tuaj të bukurisë. Kjo rule e lehte është shtesa e përsosur në regjimin tuaj të kujdesit të lëkures, duke ofruar benefite të mahnitshme për fytyrën, qafën dhe trupin tuaj.

Rula jonë për fytyrë ka një koke rrotulluese me xhel që ofron rezultate te jashtëzakonshme kur është ftohur. Është projektuar posacërisht për të shtrënguar dhe forcuar lëkurën tuaj, reduktuar inflamacionin, skuqjen dhe fryrjen, dhe ndihmuar në luften kundër shenjave të plakjes.

Me perdorim të rregullt, rula jonë e akullit mund të ndihmojë në krijimin e një pamjeje te shëndetshme, madje edhe me një çehre. Përdorni atë në mëngjes për të rilindur dhe zbutur lëkurën tuaj për aplikim të përsosur të grimit, ose në mbrëmje për të maksimizuar absorbimin e serumeve dhe hidratuesve.

Rula jonë e akullit është gjithashtu efektive në zvogelimin e pamjes së lëkurës së prirur ndaj akneve, thesareve nën sy, rratheve te errët dhe dhimbjeve koke. Temperatura e ftohte e akullit ndihmon në kufizimin e enëve të gjakut, duke reduktuar pamjen e kapilareve të thyer dhe uljen e inflamacionit që çon ne fryrje, skuqje dhe irritim.

Rrotullimi në fytyres tuaj me rulen tonë të akullit mund të ndihmojë në përcaktimin e mollezave tuaja, rritjen e shkëlqimit dhe nxitjen e funksionit optim të qelizave. Rula nxit qarkullimin, duke sjelle gjak në siperfaqen e lëkures dhe rikthyer lëkurën tuaj.

Si te përdorni produktin

Përdorimi i rules sonë të akullit është i thjeshtë - thjesht ftohni rulen për disa orë dhe pastaj rrotullojini në një levizje zig-zag lart e poshtë ballit, nga majat e hundës majtas në të djathtë, faqet e poshtme te faqës, jashtë nga anët e gojës, poshtë nën qafën tuaj dhe përfundoni me qafen tuaj.

Është një ritual kujdesi vetjak javor që lejon idealisht 15 minuta përdorim, por 5 minuta është gjithashtu e mirë nëse kjo është gjithçka që keni për të shpenzuar. Përdorni atë çdo ditë, në mëngjes ose në darkë, në varësi të atyre që punojnë me mirë për rutinën e lëkurës tuaj të përditshme.

Pra, pse te mos e shqetësoni lëkurën tuaj me rullen tonë të akullit dhe të përjetoni magjinë e terapisë me akull? Është koha për të riformuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkures dhe të arrini një pamje të përkryer dhe të ndritshme.

Informacion shtes
Ngjyra

Rozë