Pantallona të Shkurtra me Rrip

Lek 3,500.00 Lek 3,300.00 RUAJ 6%
Ju prezantojmë pantallonat tona me rrip, në një ngjyrë të bukur rozë. Këto pantallona të bukura janë epitomi i stilin dhe komoditetit, duke i bërë ato një shtesë të nevojshme për garderobën tuaj. Me dizajnin e tyre të përshtatshëm dhe tërheqës, ato janë perfekte për çdo rast.

Madhësia : Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Rozë

Rozë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-106
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona me rrip, në një ngjyrë të bukur rozë. Këto pantallona të shkurtra të bukura janë epitomi i stilin dhe komoditetit, duke i bërë ato një shtesë të nevojshme për garderobën tuaj. Me dizajnin e tyre të përshtatshëm dhe tërheqës, ato janë perfekte për çdo rast.

Krijimi me vëmendje të detajit, këto pantallona të shkurtra janë projektuar për të përmirësuar pamjen tuaj me bukurinë e tyre të lehtë. Materiali i butë dhe i ajrosur siguron një përdorim të rehatshëm, duke ju lejuar të lëvizni lirshëm gjatë gjithë ditës. Ngjyra rozë shton një prekje femërore dhe elegancë, duke bërë këto pantallona të shkrutra një zgjedhje të veçantë për vajzat me stil të zhvilluar në modë.

Kompletuar me një rrip të modës, këto pantallona ofrojnë një pamje të trendit dhe tërheqëse. Rripi jo vetëm shfaq linjat e belit tuaj, por gjithashtu shton një prekje sofistikimi në veshjen tuaj. Pavarësisht nëse ecni në plazh ose eksploroni qytetin, këto pantallona do të mbajnë komoditetin dhe do të duken fantastike.

Pantallonat tona të shkurtra me rrip janë kombinimi i përsosur i stilin dhe shfrytëzueshmërisë. Ngjyra rozë shton një magji të çuditshme, ndërsa dizajni i shkëlqyeshëm ngrit nivelin tuaj të modës. Mos humbni mundësinë për të zotëruar këto pantallona të bukura që do të përmirësojnë garderobën tuaj të rastit. Porositni tani dhe pranoni pjesën tuaj të modës dhe elegancës.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Rozë