Pantallona për Gra me Detaje Rreth Belit

Lek 5,400.00
Bleni pantallonat për gra me detaje rreth belit për një kombinim të përsosur të komoditetit dhe stilit. Të punuara me kujdes, këto pantallona ofrojnë një dizajn të trendit dhe komoditet të padiskutueshëm. Pavarësisht nëse po ecni në plazh ose po keni një ditë të zakonshme, këto pantallona janë shoqëruesit e juaj ideal.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Materiali: Viskozë

Viskozë

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-122
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Pantallona Rroba
Etiketat: clothes nisan pants
Përshkrim

Bleni pantallonat për gra me detaje rreth belit për një kombinim të përsosur të komoditetit dhe stilit. Të punuara me kujdes, këto pantallona ofrojnë një dizajn të trendit dhe komoditet të padiskutueshëm. Pavarësisht nëse po ecni në plazh ose po keni një ditë të zakonshme, këto pantallona janë shoqëruesit e juaj ideal.

Me detaje unike në rrethin e belit, këto pantallona japin një prekje të sofistikuar çdo veshje. Rripi i punuar me kujdes përmirëson linjat e belit tuaj, duke ju dhënë një siluetë të bukur që do të tërheqë vëmendjen kudo që të shkoni. Rripi i rregullueshëm ju lejon të përshtatni veshjen sipas preferencave tuaja, duke siguruar një ndjesi të rehatshme dhe të sigurt.

Të prodhuara nga materiale me cilësi të larta, këto pantallona janë shumë të buta dhe të lehta. Materiali i frymëmarrjes siguron ventilim të shkëlqyeshëm, duke ju mbajtur të freskëta edhe në ditët më të nxehta të verës. Projektuar për stilet e aktiviteteve, këto pantallona ofrojnë fleksibilitet maksimal dhe liri të lëvizjes, duke ju lejuar të shijoni të gjitha aktivitetet tuaja të preferuara pa asnjë kufizim. Përputhini ato me një bluzë të zakonshme ose një bluzë të modës, dhe do të jeni të gatshme të pushtoni ditën me vetëbesim.

Me dizajnin e tyre unik dhe punimin e tyre të lartë cilësor, këto pantallona për gra me detaje rreth belit janë një shtesë e domosdoshme në garderobën tuaj. Shfletoni koleksionin tonë tani dhe përjetoni kombinimin përfundimtar të komoditetit dhe stilit.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Materiali

Viskozë

Ngjyra

Bezhë