Pantallona Bazike Ngjyrë Kafe me Vija me Prerje Karrote

Lek 5,800.00
Ju prezantojmë pantallonat tona të prera me karotë bazë me vija kafe, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli me vija kafe shton një prekje sofistikimi dhe shkathtësie, duke i bërë ato të përshtatshme për raste të ndryshme.

Dizajni me prerje karrote të këtyre pantallonave kombinon një përshtatje të relaksuar, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi elastik i belit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa xhepat anësore shtojnë funksionalitet dhe komoditet.

Ngjyra: Kafe

Kafe

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Materiali: Poliviskon

Poliviskon
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-209
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona të prera me karotë bazë me vija kafe, një shtesë e gjithanshme dhe me stil në gardërobën tuaj. Të punuara me pëlhurë të cilësisë së lartë, këto pantallona ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli me vija kafe shton një prekje sofistikimi dhe shkathtësie, duke i bërë ato të përshtatshme për raste të ndryshme.

Dizajni me prerje karrote të këtyre pantallonave kombinon një përshtatje të relaksuar, duke krijuar një siluetë të këndshme që plotëson të gjitha llojet e trupit. Rripi elastik i belit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të rregullueshme, ndërsa xhepat anësore shtojnë funksionalitet dhe komoditet.

Pavarësisht nëse visheni për një takim pune ose po shkoni për një dalje të rastësishme, këto pantallona do t'ju bëjnë të dukeni pa mundim elegante. Kombinojeni ato me një bluzë dhe taka për një pamje të lëmuar dhe profesionale, ose vishni ato me një bluzë të zakonshme dhe atlete për një ansambël më të relaksuar dhe trendi.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me pantallonat tona me vija kafe me prerje bazë me karotë. Porosit tani dhe lartëso lojën tënde të modës me këto pantallona të modës. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Ngjyra

Kafe

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Materiali

Poliviskon