Masazher Fytyre i Ftohtë dhe i Ngrohtë

Lek 6,600.00
Zbuloni masazherin e fytyrës të ftohtë dhe të ngrohtë—një bukuri thelbësore për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje shumëfunksionale kombinon tkurrjen e poreve, ngritjen e fytyrës, shtrëngimin e lëkurës dhe përtëritjen, duke reduktuar në mënyrë efektive rrudhat me funksione inovative të ftohtë dhe të ngrohtë.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Rozë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-344-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Zbuloni masazherin e fytyrës të ftohtë dhe të ngrohtë—një bukuri thelbësore për lëkurën me shkëlqim. Kjo pajisje shumëfunksionale kombinon tkurrjen e poreve, ngritjen e fytyrës, shtrëngimin e lëkurës dhe përtëritjen, duke reduktuar në mënyrë efektive rrudhat me funksione inovative të ftohtë dhe të ngrohtë.

I krijuar me saktësi nga materiali ABS dhe çelik inox, është i disponueshëm në ngjyrë të bardhë elegante dhe rozë simpatike. Mundësuar nga një bateri 1000 mAh, karikimi USB siguron një fuqi maksimale prej 8,5 W me një rrymë karikimi prej 480 mAh.

Me 5 modalitete, 3 marshe dhe një shkallë temperature nga 6-42 ℃, ky masazhues i fytyrës ofron kujdes të gjithanshëm për lëkurën. Frekuenca e dridhjeve 8000 rpm siguron një përvojë të plotë.

Ideale për pastrim të thellë, përtëritje, ngritje dhe kujdes për sytë, është një domosdoshmëri për rutinën tuaj. Kablloja USB 60 cm dhe treguesi i karikimit shtojnë komoditet.

Përmirësoni kujdesin e lëkurës tuaj me masazhuesin e fytyrës së ftohtë dhe të ngrohtë, duke arritur pa mundim një shkëlqim të rifreskuar dhe rinor.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, Rozë