Korrigjues Inteligjent i Qëndrimit

Lek 3,500.00
Përmirësoni qëndrimin tuaj pa mundim me pajisjen tonë inteligjente të korrigjimit të Qëndrimit. I projektuar me një kornizë mekanike, kujtesë inteligjente dridhjesh dhe rregullim elastik, ky rrip korrigjimi i lehtë dhe i rehatshëm ofron një zgjidhje afatgjatë si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-367-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Përmirësoni qëndrimin tuaj pa mundim me pajisjen tonë inteligjente të korrigjimit të Qëndrimit. I projektuar me një kornizë mekanike, kujtesë inteligjente dridhjesh dhe rregullim elastik, ky rrip korrigjimi i lehtë dhe i rehatshëm ofron një zgjidhje afatgjatë si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët.

E krijuar nga materiale të qëndrueshme si ABS, PC dhe 100% najlon, kjo pajisje ofron mbështetje për shpatullat dhe shpinën ndërsa shërben si një kujtesë korrigjimi postural. Ngjyra e bardhë shton një prekje elegance në dizajn.

Me një bateri 200 mAh dhe aftësinë e karikimit USB, rripi korrigjues siguron performancë të qëndrueshme. Koha e shpejtë e karikimit prej 1,5 orësh tregohet nga një dritë e kuqe gjatë karikimit, e cila kthehet në të gjelbër kur karikohet plotësisht. Drita e kaltër tregon se është duke punuar në mënyrë aktive.

Duke përdorur teknologjinë inteligjente, rripi korrigjues dridhet automatikisht kur lakimi i kërpudhave kalon 25 gradë, duke ju shtyrë të mbani një qëndrim më të shëndetshëm. Ngritni mirëqenien tuaj me korrigjimin tonë inteligjent të qëndrimit - çelësi juaj për një mbështetje të rehatshme dhe efektive të qëndrimit.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë