Fustan Ngjyrë Rozë me Sfond Krep me Valëza

Lek 8,500.00
Ju prezantojmë fustanin tonë mahnitës ngjyrë rozë me sfond krep me valëza, një domosdoshmëri për veshjet tuaja. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Ngjyra e gjallë rozë bën një deklaratë të guximshme dhe tërheqëse, perfekte për t'u dalluar në çdo event.

Me detajet e tij të hollë valëzuese dhe të rrumbullakosura, ky fustan nxjerr feminitet dhe elegancë. Beli i përshtatur dhe fundi i rrjedhshëm krijojnë një siluetë të këndshme që rrit kthesat tuaja dhe kënaq të gjitha llojet e trupit. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej apo një rast të veçantë, fustani ngjyrë rozë me sfond krep me valëza do t'ju bëjë në qendër të vëmendjes.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Rozë

Rozë

Materiali: Krep

Krep
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-197
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë mahnitës ngjyrë rozë me sfond krep me valëza, një domosdoshmëri për veshjet tuaja. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Ngjyra e gjallë rozë bën një deklaratë të guximshme dhe tërheqëse, perfekte për t'u dalluar në çdo event.

Me detajet e tij të hollë valëzuese dhe të rrumbullakosura, ky fustan nxjerr feminitet dhe elegancë. Beli i përshtatur dhe fundi i rrjedhshëm krijojnë një siluetë të këndshme që rrit kthesat tuaja dhe kënaq të gjitha llojet e trupit. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej apo një rast të veçantë, fustani ngjyrë rozë me sfond krep me valëza do t'ju bëjë në qendër të vëmendjes.

Kombinojeni me taka dhe aksesorë për një pamje magjepsëse dhe të sofistikuar. Përndryshe, vishni me këpucë balerine dhe bizhuteri minimaliste për një ansambël elegant dhe më të përditshëm. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të shprehni stilin tuaj unik dhe të krijoni veshje të ndryshme në modë.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë ngjyrë rozë. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan.  Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Rozë

Materiali

Krep