Fustan Mini me Rripa të Hollë dhe Aksesuar

Lek 4,500.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të mahnitshëm fustan mini me rripa të hollë. Ky fustan i shkurtër dhe i sofistikuar në ngjyrën e zezë është projektuar për të bërë një deklaratë të fuqishme. Me dizajnin e tij të bukur dhe tiparet që mahnisin, ai shpërndan seksualitet dhe elegancë, duke e bërë atë të domosdoshëm për çdo vajzë me stil të zgjuar.

Ngjyra: E zezë

E zezë

Madhësia: Small

Small
Medium
Large
Extra Large
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-103
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të mahnitshëm mini me rripa të hollë. Ky fustan i shkurtër dhe i sofistikuar në ngjyrën e zezë është projektuar për të bërë një deklaratë të fuqishme. Me dizajnin e tij të bukur dhe tiparet që mahnisin, ai shpërndan seksualitet dhe elegancë, duke e bërë atë të domosdoshëm për çdo vajzë me stil të zgjuar.

Rripat e hollë shtojnë një prekje delikate, duke rahur me finesë supet dhe duke theksuar dekolten tuaj. Gjatësia e shkurtër tregon këmbët tuaja, duke krijuar një pamje të ndjeshme dhe të lëkundshme që sigurisht do të tërheqë vëmendjen kudo që të shkoni.

Ajo që dallon në këtë fustan është aksesori i përfshirë, i cili shton një element shtesë stil dhe unik. Ai e ngrit fustanin në nivele të reja të sofistikimit, duke e bërë një pjesë të veçantë për çdo rast.

E bërë nga materiale cilësore të larta, fustani ynë mini siguron edhe komoditet edhe qëndrueshmëri. Kujdesi ndaj detajeve në punimin e tij garanton një përshtatje të përkryer dhe cilësi të jashtëzakonshme. Ngjyra e zezë e tij shton një ndjesi kohore dhe një sharm të përshtatshëm, duke ju lejuar të kaloni lehtësisht nga një festë elegante në një mbrëmje glamuroze. 

Ky fustan thekson mahnitjen dhe sofistikimin me rripat e saj të hollë. Gjatësia e shkurtër, ngjyra e zezë dhe aksesori i përfshirë e bëjnë atë një zgjedhje seksi dhe të modës. Përqafo vetëbesimin tënd dhe lër një përshtypje të qëndrueshme. Porositni tani dhe përjetoni sofistikimin dhe mahnitjen e këtij fustani të kapësishëm.

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë

Madhësia

Small, Medium, Large, Extra Large