Fustan Midi me Motiv Lulesh me Rrip

Lek 3,800.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të adhurueshëm me gjatësi të mesme dhe me motiv lulesh, i shoqëruar me rrip. Ky fustan është projektuar për të nxjerrë në pah gëzimin tuaj të brendshëm me modelin e tij të ëmbël dhe me lule. Ai shpreh bukurinë dhe lumturinë, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për çdo rast gëzues.

Punuar me kujdes në detaje, ky fustan tregon një shtypje të bukur lulesh që sigurisht do të tërheqë vëmendjen. Gjatësia e mesme jep një prekje elegante, ndërsa silueta e lehtë e krijuar krijon një pamje të lisonjshme dhe femërore. Pavarësisht nëse jeni duke frekuentuar një festë në kopsht ose një ngjarje verore, ky fustan do të ju bëjë të ndiheni të bukur dhe të ndriçuar.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-108
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të adhurueshëm me gjatësi të mesme dhe me motiv lulesh, i shoqëruar me rrip. Ky fustan është projektuar për të nxjerrë në pah gëzimin tuaj të brendshëm me modelin e tij të ëmbël dhe me lule. Ai shpreh bukurinë dhe lumturinë, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për çdo rast gëzues.

Punuar me kujdes në detaje, ky fustan tregon një shtypje të bukur lulesh që sigurisht do të tërheqë vëmendjen. Gjatësia e mesme jep një prekje elegante, ndërsa silueta e lehtë e krijuar krijon një pamje të lisonjshme dhe femërore. Pavarësisht nëse jeni duke frekuentuar një festë në kopsht ose një ngjarje verore, ky fustan do të ju bëjë të ndiheni të bukur dhe të ndriçuar.

I kompletuar me rripin e tij të përshtatshëm, ky fustan ofron një qasje të personalizuar që thekson linjat e belit tuaj. Rripi jep një prekje të modës dhe ju lejon të krijoni pamje të ndryshme, nga silueta e përcaktuar deri te një atmosferë më të relaksuar dhe bohemiane.

I prodhuar nga materiale cilësore, fustani ynë me gjatësi të mesme dhe me motive lulesh siguron komoditet dhe qëndrueshmëri. Materiali i butë dhe i mprehtë  ju mban të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës, ndërsa modeli i gëzueshëm shton një prekje të këndshme dhe të gjallë.

Dizajni i tij i ëmbël dhe i luleshëm e bën atë një veshje e nevojshme për ata që kërkojnë një stil të bukur dhe të gëzueshëm. Porosisni tani dhe pranojeni atmosferën e gjallë dhe të lumtur të këtij fustani të mahnitshëm që do t'ju bëjë të ndiheni si një lule në lulëzim.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Stili

Shtyp me lule