Çantë Supe me Imitim Krokodili

Lek 5,100.00
Ju prezantojmë çantën tonë të shkëlqyer me model krokodili, një aksesor mahnitës që kombinon pa mundim bukurinë dhe funksionalitetin për të ngritur stilin tuaj. E krijuar me kujdes dhe vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo çantë me imitim krokodili është një shoqëruese e përsosur për gruan e moshës së mesme moderne dhe të sofistikuar që vlerëson modën dhe praktikën.

E projektuar për t'iu përshtatur nevojave tuaja të përditshme, kjo çantë mbi supe ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur të gjitha gjërat tuaja thelbësore, nga telefoni, çelësat dhe grimi deri te portofoli juaj dhe më shumë. Qëndroni të organizuara pa kompromentuar stilin, pasi kjo çantë mburret me ndarje të strukturuara mirë, që e bëjnë të lehtë hyrjen në sendet tuaja.

Madhësia: 32 × 11 × 26 cm

32 × 11 × 26 cm

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-290
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë çantën tonë të shkëlqyer me model krokodili, një aksesor mahnitës që kombinon pa mundim bukurinë dhe funksionalitetin për të ngritur stilin tuaj. E krijuar me kujdes dhe vëmendje maksimale ndaj detajeve, kjo çantë me imitim krokodili është një shoqëruese e përsosur për gruan e moshës së mesme moderne dhe të sofistikuar që vlerëson modën dhe praktikën.

E projektuar për t'iu përshtatur nevojave tuaja të përditshme, kjo çantë mbi supe ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur të gjitha gjërat tuaja thelbësore, nga telefoni, çelësat dhe grimi deri te portofoli juaj dhe më shumë. Qëndroni të organizuara pa kompromentuar stilin, pasi kjo çantë mburret me ndarje të strukturuara mirë, që e bëjnë të lehtë hyrjen në sendet tuaja.

Modeli i krokodilit shton një prekje elegance në çantën, duke ju siguruar që të dalloheni nga turma kudo që të shkoni. Finitura me teksturë nxjerr luks dhe sofistikim, duke e bërë atë aksesorin ideal për raste të ndryshme, qofshin ato për një mbledhje zyrtare apo një dalje të rastësishme.

E disponueshme në katër ngjyra magjepsëse, ju mund të zgjidhni atë që rezonon më shumë me personalitetin tuaj. Nga e zeza klasike për një pamje të hijshme dhe të rafinuar deri tek kafe e pasur për një deklaratë të guximshme, çanta jonë e shpatullave me model krokodili plotëson shije të ndryshme, duke i shtuar bukuri veshjes tuaja.

Por stili nuk është fokusi i vetëm i kësaj çante - ajo është gjithashtu e ndërtuar për të qëndruar. E krijuar nga materiale me cilësi të lartë, çanta është e qëndrueshme dhe jetëgjatë, duke e bërë atë një shoqëruese të besueshme për vitet në vijim.

Çlironi fashionisten tuaj të brendshme me këtë çantë magjepsëse me model krokodili. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në zyrë, në një ngjarje të veçantë ose thjesht një ditë jashtë me miqtë, lëreni këtë çantë të jetë një zgjatim i shijes dhe personalitetit tuaj të patëmetë. Blini tani dhe përqafoni elegancën e modelit të krokodilit!

Informacion shtes
Madhësia

32 × 11 × 26 cm

Ngjyra

Bezhë