Çantë Baguette me Rrip dhe Çantë Xhepi Mini

Lek 4,400.00
Ju prezantojmë çantën tonë baguette me rrip dhe çantë xhepi mini, një aksesor mahnitës që nxjerr në pah bukurinë dhe sofistikimin. Kjo çantë dore në stil baguette është punuar me përpikëri me vëmendje ndaj detajeve, duke e bërë atë një deklaratë të vërtetë të modës. E disponueshme në një gamë ngjyrash magjepsëse, ajo plotëson stilin dhe preferencën unike të çdo gruaje.

Ajo që e veçon çantën tonë baguette, është çanta e xhepit mini shtesë në anë. Kjo veçori inovative ofron shkathtësi dhe komoditet, duke ju lejuar të mbani gjërat tuaja thelbësore të organizuara, ndërkohë që i jepni një prekje të këndshme ansamblit tuaj.

Madhësia: 19 × 10 × 27 cm

19 × 10 × 27 cm

Ngjyra: E zezë

E zezë
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-269
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë çantën tonë baguette me rrip dhe çantë xhepi mini, një aksesor mahnitës që nxjerr në pah bukurinë dhe sofistikimin. Kjo çantë dore në stil baguette është punuar me përpikëri me vëmendje ndaj detajeve, duke e bërë atë një deklaratë të vërtetë të modës. E disponueshme në një gamë ngjyrash magjepsëse, ajo plotëson stilin dhe preferencën unike të çdo gruaje.

Ajo që e veçon çantën tonë baguette, është çanta e xhepit mini shtesë në anë. Kjo veçori inovative ofron shkathtësi dhe komoditet, duke ju lejuar të mbani gjërat tuaja thelbësore të organizuara, ndërkohë që i jepni një prekje të këndshme ansamblit tuaj.

E projektuar duke pasur parasysh modën dhe funksionalitetin, kjo çantë ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur gjërat tuaja. Madhësia kompakte e formës së baguette e bën atë të përsosur si për përdorim të përditshëm ashtu edhe për raste të veçanta, duke ju siguruar që të dukeni gjithmonë elegant dhe të kombinuar.

Çanta baguette me rrip dhe çantë xhepi mini përzihet pa probleme me stilin tuaj të jetesës. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë, duke takuar miq ose duke shijuar një natë jashtë, kjo çantë e gjithanshme plotëson çdo veshje, duke ngritur stilin tuaj pa sforcim.

E krijuar me materiale të cilësisë së lartë, kjo çantë siguron qëndrueshmëri dhe përdorim afatgjatë. Vëmendja ndaj detajeve dhe ndërtimi i fortë garantojnë se do të jetë një aksesor i dashur në veshjet tuaja për vitet në vijim.

Ngritni stilin tuaj dhe përqafoni shkathtësinë e çantës sonë baguette. Përjetoni bukurinë dhe funksionalitetin e saj dhe bëni një deklaratë të modës që pasqyron individualitetin dhe shijen tuaj të patëmetë.

Informacion shtes
Madhësia

19 × 10 × 27 cm

Ngjyra

E zezë