Fustane

Ndaj sipas:
Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Lek 7,700.00Lek 6,900.00
Ju prezantojmë fustan tonë elegante të gjatë me butona në ngjyrën bezë, një shtesë e gjithanshme për veshjet tuaja. Ky fustan kombinon pa mundim modën dhe komoditetin, duke ofruar një...
Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Salmon
I ri

Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Salmon

Lek 7,600.00
Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë salmon - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me një përshtatje të...
Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë e Kaltër e Errët
I ri

Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë e Kaltër e Errët

Lek 7,600.00
Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë e kaltër e errët - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me...
Fustan Viskozë me Printim me Lule të Bardha dhe Detaje me Stampim

Fustan Viskozë me Printim me Lule të Bardha dhe Detaje me Stampim

Lek 5,200.00Lek 3,900.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të bardha dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë viskoze me...
Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Bezhë
I ri

Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Bezhë

Lek 7,600.00
Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë bezhë - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me një përshtatje të...
Fustan i Zi me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum
I ri

Fustan i Zi me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum

Lek 8,700.00
Prezantimi i fustanit tonë të zi me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të modës. Përqafoni...
Fustan i Kaltër i Errët me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum
I ri

Fustan i Kaltër i Errët me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum

Lek 8,700.00
Prezantimi i fustanit tonë të kaltër të errët me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të...
Fustan Khaki me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum
I ri

Fustan Khaki me Rrip dhe Kollare të Ndryshueshëm me Volum

Lek 8,700.00
Prezantimi i fustanit tonë khaki me jakë të rregullueshme me rrip - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit që përmirëson pa mundim deklaratën tuaj të modës. Përqafoni përshtatjen...
Fustan Midi i Bardhë me Krahë të Fryrë

Fustan Midi i Bardhë me Krahë të Fryrë

Lek 4,100.00Lek 3,500.00
Prezantojmë fustanin tonë të përditshëm midi të bardhë me krahë të fryrë, një pjesë e shumëfishtë dhe elegante e garderobës që kombinon me lehtësi komoditetin dhe modën. Ky fustan klasik...
Fustan Ngjyrë e Bardhë me Sfond Krep me Valëza

Fustan Ngjyrë e Bardhë me Sfond Krep me Valëza

Lek 8,500.00Lek 7,400.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant me sfond krep të bardhë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një...
Fustan i Kuq Mini me Lidhëse në Gjoks

Fustan i Kuq Mini me Lidhëse në Gjoks

Lek 3,600.00Lek 3,300.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të përditshëm të kuq Mini me lidhëse në gjoks, një pjesë garderobe e përshtatshme dhe e lehtë që kombinon thjeshtësinë me një prekje të magjisë. Ky...
Fustan Maxi me Pika me Rripa të Hollë dhe Shlic

Fustan Maxi me Pika me Rripa të Hollë dhe Shlic

Lek 3,700.00Lek 3,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë maxi me pika, me rripa të hollë dhe shlic,një veshje që mahnit dhe është e përparuar në modë dhe kombinon një bukuri lëvizëse me një elegancë...
Fustan Maxi me Mëngë Voluminoze Gjoks të Hapur dhe Shlic

Fustan Maxi me Mëngë Voluminoze Gjoks të Hapur dhe Shlic

Lek 3,900.00Lek 3,500.00
Prezantojmë fustanin maxi me krahë voluminoze gjoks të hapur dhe shlic, një përmirësi e vërtetë e bukurisë dhe elegancës. Ky fustan i sjellë për të kapur vëmendjen dhe tërheqë sytë...
Fustan Mini me Butona Ngjyrë Ari

Fustan Mini me Butona Ngjyrë Ari

Lek 6,100.00Lek 5,500.00
Ky fustan mini me një dekolte V që përmirësohet me butonat e saj shkëlqyese ngjyrë ari, shton një prekje glamuroze në dizajnin e tij të thjeshtë dhe elegant. Butonat me...
Fustan me Lule me Gjatësi Mesatare dhe me Rripa Lidhës

Fustan me Lule me Gjatësi Mesatare dhe me Rripa Lidhës

Lek 3,900.00Lek 3,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë me lule të mrekullueshëm me gjatësi mesatare dhe me rripa lidhës, epitominë e elegancës dhe hirit. I përpunuar me kujdes të veçantë për detajet, ky fustan...
Fustan me Lule me Dekolte të Hapur

Fustan me Lule me Dekolte të Hapur

Lek 4,500.00Lek 3,700.00
Ngritni stilin tuaj me fustanin tonë të shkëlqyeshëm me motive lulesh dhe dekolte të hapur, duke paraqitur lule blu mbresëlënëse për një prekje të sofistikuar. Kjo përzierje e përsosur midis elegancës...
 Fustan i Përditshëm me Rripa të Thurur

Fustan i Përditshëm me Rripa të Thurur

Lek 4,700.00Lek 4,400.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të përditshëm dhe tërheqës me rripa të thurur, një gjë e domosdoshme për garderobën tuaj! I disponueshëm në dy ngjyra të mahnitshme, bezhë dhe portokalli, ky...
Fustan Midi Klasik me Plise në Bel dhe Dekolte të Hapur

Fustan Midi Klasik me Plise në Bel dhe Dekolte të Hapur

Lek 4,800.00Lek 4,400.00
Ju prezantojmë fustanin tonë midi klasik me plise në bel dhe dekolte të hapur, një veshje kohëtare dhe e sofistikuar që shpreh elegancë dhe xhentilësi. Ky fustan kombinon me lehtësi...
Fustan i Përditshëm me Rripa të Holla të Supit

Fustan i Përditshëm me Rripa të Holla të Supit

Lek 3,600.00Lek 3,100.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të stilit me rripa të hollë të supit, shtesën perfekte për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fustan ofron një stil të rehatshëm dhe të përkryer që...

Fustane për Femra: Zbuloni Koleksionin e Fustanave të Modës në Bonbona.al

Bonbona.al është destinacioni juaj i preferuar për fustane për femra, i specializuar në një gamë të gjerë veshjesh me stil dhe dizajn. Eksploroni koleksionin tonë të gjerë të fustaneve për të gjetur atë që përshtatet më mirë me preferencat tuaja dhe ngjarjet e veçanta. Dëshironi fustana elegant për mbrëmje? Kemi një gamë të gjerë fustana të bukur në trend. Blini fustanin tuaj online tani në Bonbona.al!

Fustane për Çdo Rast: Zgjidhje të Përshtatshme për Ngjarje Formale, Mbremje, Dasmë, dhe Më Shumë

Në Bonbona.al, ne ofrojmë një shirit të plotë të fustaneve për çdo rast, përfshirë fustane të përditshme, fustane të thjeshta, fustane modeste, fustane mbrëmjesh, fustane për fejesë, fustane për dasma, fustane për ditëlindje, fustane verore, fustane të shkurtër, fustane me vija, fustane me lule, fustane formale, fustane me pika, fustane të gjata, fustane për gra, fustane për vajza për të përmbushur nevojat për çdo rast special dhe preferencat e stileve të ndryshme. Gjejini fustanin ideal në mode në Bonbona.al!

Zgjidhje për Stile të Ndryshme dhe Materiale të Cilësisë: Shfletoni Koleksionin Tonë të Gjerë të Veshjeve në Bonbona.al

Me një larmi stili nga moderne, klasike, elegante, modeste dhe të thjeshta, ju do të gjeni çfarë kërkoni në koleksionin tonë të fustaneve për femra. Për më tepër, materialet tona të cilësisë të lartë si material saten, material poliestër, dhe mëndafsh sigurojnë që ju të ndiheni të rehatshme dhe të sigurta në çdo fustan. Çdo model është kujdeslisht dizajnuar për të ofruar një pamje të rafinuar dhe të çmuar, duke përmbushur nevojat tuaja për stil dhe komoditet.

Porosit Fustane për Femra Online Tani: Zgjidh Stilin Tuaj dhe Bëni Porosinë Sot

Shfletoni koleksionin tonë online dhe bëni porosinë e fustanit të ëndrrave tuaja sot. Në Bonbona.al, kërkesat tuaja janë në qendër të qëllimeve tona, duke ju ofruar një përvojë blerjeje të shkëlqyer dhe stilizim të klasit.

Eksploroni koleksionin e fustaneve për femra në Bonbona.al, destinacioni juaj i preferuar për stilin dhe elegancën e fustaneve. Ne ofrojmë një gamë të gjerë veshje për femra online, duke përfshirë veshje modeste, veshje për dasma, veshje për ditëlindje, veshje islame, si dhe fustane festive, fustana klasike për dasma, fustane të shkurtër elegant, fustana të thjeshtë, fustan me xhep, fustane për mbrëmje dhe shumë më tepër.

Në koleksionin tonë, do të gjesh një shumëllojshmëri të stileve, duke përfshirë fustana të shkurt elegant, fustan dasme unik, fustan me pika dhe forma gjeometrike, fustan me vija dhe kuadrate, fustan modest, fustan me lule të vogla dhe të mëdha, fustan i shkurter deri tek gjatësia e gjurit, fustan i gjate deri tek kyci i këmbës, fustan fejese të bukur, fustan i gjere me lidhëse, fustan i ngushte me supe të zbuluara, fustan me xhep anash dhe fustan klasik i rafinuar.

Përveç stileve unike, ne gjithashtu ofrojmë një gamë të gjerë të ngjyrave në koleksionin tonë rrobave. Hyni në një udhëtim të bukur të modës, ku ngjyrat dhe stili takohen në një harmoni të paharrueshme. Hapi i parë, fustan i kuq i guximshëm, një shprehje e fuqishme e elegancës dhe sigurisë. Pastaj, exporoni botën e fustaneve me një zgjedhje të një fustan rozë romantik, që sjellë një atmosferë të ëmbël dhe të ëndërruar. Ndërsa e përfundoni rrugëtimin, ndaloni tek një fustan i gjelber i freskët, që sjellë një frymë të re dhe energji pozitive. Pastaj, ndaloni tek një  fustan i bardhë i pastër, një simbol i thjeshtësisë dhe rafinimit. Fustan i zi klasik është përfundimtari i mbrëmjes që përfaqëson elegancën dhe klasën në formën e saj më të pastër. Eksploroni koleksionin tonë dhe gjeni stilin dhe elegancën e fustaneve për të plotësuar garderobën tuaj me hov të madh të modës.

Këshilla për Zgjedhjen e një Model Fustani të Përshtatshëm

Kur zgjidhni një fustan, është e rëndësishme të konsideroni jo vetëm stilen dhe ngjarjen për të cilën është fustani, por edhe formën dhe ngjyrën tuaj personale. Për një pamje më të shkëlqyer, përzgjidhni një fustan që përshtatet me formën e trupit tuaj dhe zgjidhni ngjyrën që përshtatet me ngjyrën e lëkurës dhe tonin e flokëve tuaj. Nëse keni një ngjarje formale, zgjidhni një fustan të rëndësishëm me detaje elegante, ndërsa për një ngjarje më të qetë, mund të preferoni një fustan më të lehtë dhe më të lirë në stil. Mos harroni të konsideroni edhe materiale të caktuara që ndikojnë në komfortin dhe elegancën e përgjithshme të pamjes suaj.

Stil, Trende dhe Inspirim

Përveç këshillave për zgjedhjen e fustanit të përshtatshëm për çdo stil dhe ngjarje, jemi të përkushtuar në të sjellë përpara jush tendencat më të freskëta dhe të fundit në botën e modës. Nëpërmjet koleksioneve tona të veçanta, ne ju ofrojmë një udhëtim nëpër botën e dizajnit dhe stilit, duke shfaqur rroba dhe modelet më inovative dhe ngjyrat më tërheqëse për sezonin aktual. Nga ngjyrat e ndjeshme të pranverës dhe të verës deri te ngjyrat e thelluara të vjeshtës dhe dimrit, ne jemi këtu për të plotësuar çdo dëshirë të modës tuaj. Duke punuar me brende të njohura, ne sigurojmë që fustani juaj të mos jetë vetëm një veshje, por një shprehje e vërtetë e personalitetit dhe stilit tuaj unik. Kështu që, le të krijojmë bashkë një pamje të mrekullueshme që do të përshëndesë çdo rast dhe çdo ngjarje me stil dhe elegancë, duke ju dhënë frymëzim për të ndjerë veten të bukur në çdo moment.

Bli Online Veshje për Femra

Eksploroni dhe blini veshjet më të fundit për femra online sot në Bonbona.al. Ne ju ofrojmë një gamë të gjerë të veshjeve të modës, duke filluar nga fustanet elegante deri te veshjet e perditshme, për të plotësuar nevojat e çdo stili dhe ngjarjeje. Bli rroba online në mënyrë të thjeshtë dhe të sigurt, dhe gëzoji komoditetin e një veshjeje të zgjedhur me kujdes dhe me klasë.